+ (90) 258 242 88 51  + (90) 258 242 59 51
SINAV KAYIT
ÖN KAYIT
İK FORMU
Hakkımızda
Misyon ve Vizyon

Açı Eğitim Kurumları Kurucuları olarak 20 yıldır beraber çalışmaktayız. Öğretmenlik yaptığımız her yıl bir önceki yıldan daha iyi olmak, gördüğümüz sorunları giderip daha kaliteli bir eğitim-öğretim ortamı sunmaya çalıştık.

Okullaşma sürecindeki temel amacımız öğrencinin gerek ilköğretim- ortaöğretim - lise hayatında gerekse üniversiteye hazırlık sürecinde kaliteli bir eğitim-öğretim almasını sağlamak. Bu eğitim-öğretim süreci içerisinde öğrencinin boğulmadan, kendine ve ailesine vakit ayırarak, kaliteli yaşam çizgisinden ödün vermeden kaliteli bir okul ortamı sağlamaktır. Öğrencilerimize okulda daha uzun süre vakit geçirterek hem düzenli ödev ve düzenli ders tekrarı alışkanlığı kazandırmak, hem de okul dışında kaliteli zaman geçirmesini sağlayacağız.

AÇI Eğitim Kurumları olarak öğrencilerimize kazandırmak istediğimiz tek şey düzenli çalışma alışkanlığı değil. Çalışma ve öğrenmekten daha da önemli olan iyi bir insan, iyi bir vatandaş olmak,  sadece ülkesi için değil tüm insanlık için yararlı birer birey olmaktır. Bizim en büyük gururumuz herhangi bir sınavda Türkiye birincisi olan öğrencilerimiz değil; çevresinde çok sevilen, herkesin yardımına koşan, sorunları çözmeye çalışan, haksızlık yapmayan, haksızlığın karşısında durabilen öğrencilerimizdir. Sadece ders değil sosyal alanda başarılı öğrenci yetiştirmeyi hedefleyen açı eğitim kurumları Kolej, Temel Lise ve Kurs Merkezi olarak Denizli halkına hizmet etmektedir.